Безмасляний компресор для офтальмологічної установки

//Безмасляний компресор для офтальмологічної установки

Сьогодні багато операцій на очах роблять із використанням лазерних установок, а для її повноцінної роботи необхідна система охолодження. Найкраще джерело повітряного охолодження – безмасляний компресор.

Компресор безамасляний малошумний ДТ 750/1-33В-С

Лазер для офтальмологів

Операція з лікування катаракти схематично виглядає так: лазером руйнується замутнений старий кришталик, масу викачують через розріз рогівки, а потім на місце старого ставлять штучний кришталик.
Добре зарекомендували себе напівпровідникові, твердотільні лазери, які широко використовуються під час оперативного втручання на передніх відділах очей.
Лазер – це спрямований пучок світла, що несе потужну енергію, тому лазерне обладнання, випромінювач потребують постійного якісного охолодження.

Чому лазерне обладнання потребує компрессора?

Як правило, всі лазерні системи офтальмології оснащені компресорними установками для повітряного охолодження. Навантаження на них таке високе, що вони швидко зношуються, виходять з ладу.
Повна заміна обладнання обходиться дуже дорого, при цьому заміна тільки компресора – чудова альтернатива, просте та зручне вирішення проблеми.

Як придбати та встановити

ТОВ «Дентал-Техніка» пропонує для медичних та промислових цілей сучасні безмасляні компресори категорії «Стандарт» та «Професіонал». Моделі відрізняються рівнем продуктивності, а також економічності компресорних головок. Обидві категорії відрізняються високою якістю.
Переваги наших компресорів:

  • Охолодний струмінь повітря має ідеальні параметри. Повітря очищується на рівні наночастинок, вологість прибирає спеціальний осушувач.
  • Розмаїття моделей. Можна вибрати як компресор з однією головкою та продуктивністю близько 80л/хв, так і сучасну систему, що видає у 10 разів більше охолодженого повітря.
  • Універсальне застосування. Безмасляні компресори використовуються у різноманітних галузях мікрохірургії ока.
  • Просте обслуговування. Продуктивність можна збільшити за допомогою більшої кількості однакових головок.
  • Регуляція рівня шуму. Спочатку моделі мають низький шумовий рівень, можна також використовувати звукопоглинаючу шафу, яка зробить обладнання практично безшумним.
  • Надійність. Головки компресора мають великий запас міцності, а при виході з ладу їх легко замінити.

Разом з обладнанням ви зможете придбати комплектуючі та розхідники: фільтри, фурнітуру, перехідники та багато іншого.