Покупцю

/Покупцю

Способи оплати

Безготівковий розрахунок без ПДВ – комісія 0%.
Оплата через рахунок-фактуру, Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку, з розрахункового рахунку Вашої компанії, або в додатку Privat 24 вказавши код ЄДРПОУ ТОВ Дентал Техніка та номер рахунку-фактури надісланої Вам.

Доставка

Самовивіз у Харкові.
Найзручніший, безкоштовний і швидкий спосіб отримання свого товару. Ви забираєте замовлення у нас на складі.
Адреса складу: м. Харків, 2-й Вологодський вїзд, 6, офіс 411.
Години роботи: Понеділок-п’ятниця з 10:00 до 16:00.

Доставка Новою Поштою по Україні.
Зручний і швидкий спосіб доставки в усі регіони України з допомогою компанії “Нова Пошта”. Замовлення доставляється у відділення «Нової Пошти» у вашому місті. Для отримання необхідно пред’явити паспорт і номер декларації, який приходить на вказаний Вами номер після відправки товару.

Доставка транспортною компанією Делівері по Україні
Швидкий та доступніший спосіб доставки у всі регіони України, з більш дешевими тарифами, ніж тарифи компанії “Нова Пошта”. При цьому можлива опція заборони на видачу. Заборона на видачу полягає в тому, що одержувач може оглянути вантаж, але не може його забрати, поки відправник не зніме заборону. Після огляду одержувач повинен сплатити вартість вантажу. За п’ять хвилин після оплати знімається заборона видачі і Ви можете отримувати свій товар. Для отримання необхідно пред’явити паспорт та номер декларації, який приходить на вказаний номер після відправки товару.

Також, можливе відправлення будь-якою зручною для Вас службою доставки.

Гарантія

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, повна його комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики). З питання повернення ви можете зв’язатися з менеджером за телефоном, вказаним в шапці сайту.

Повернення

Повернення неможливе, якщо товар має явні ознаки експлуатації, пошкодження, а також змінені від номінальних параметри налаштування реле напруги та реле тиску для конкретної моделі.

Інші спірні питання між сторонами вирішуються на основі Закону України «Про захист прав споживачів».