Продукція

/Продукція/

Якщо вам необхідний апарат, який під тиском подаватиме стиснене повітря високої якості, то варто зупинити свій вибір на безмасляному компресорі. Його використовують у харчовій промисловості, медицині, фармації, у косметології. Цей прилад затребуваний також під час виконання дрібних робіт – наприклад, для обробки нігтів при манікюрі,використання аерографа для фарбування деталей, поверхонь. «Дентал Техніка» – вітчизняний виробник безмасляних компресорів, які широко використовуються у різних сферах.

Принцип роботи безмасляного компресора

Масло в приладі не використовується – це ясно вже з назви. Ця особливість обладнання високо цінується у медицині, під час виробництва лікарських засобів. У той же час відсутність мастила в процесі експлуатації призводить до того, що апарат швидко нагрівається – це скорочує співвідношення робочого часу до умовної години роботи. Вважається, що поршневий безмасляний компресор може ефективно працювати лише 10 – 12 хв/годину. Щоб збільшити робочий час, в апаратах застосовуються матеріали з невеликим коефіцієнтом тертя – нагріваються вони порівняно повільно.

Де застосовують безмасляні компресори?

  • Стоматологічні та косметологічні кабінети. Стиснене повітря високого ступеня очищення широко застосовується фахівцями цього профілю під час роботи.
  • Медична, харчова промисловість. Застосування обладнання дозволяє випускати цілу низку продуктів, лікарських засобів, надійної та якісної упаковки. Якщо використовувати для цього масляний варіант, частинки масла можуть зіпсувати кінцевий продукт.
  • Виробництво меблів. Безмасляний компресор забезпечує роботу пневматичного інструменту, яким меблярі користуються, щоб зробити тканинну оббивку, з’єднати скобами фанерні деталі тощо.
  • Фарбування. Компресор забезпечує роботу фарбопульта, який фарбує невеликі деталі.

 

Поршневі безмасляні компресори широко використовуються для різноманітних робіт. При цьому обладнання не розраховане на тривале безперервне використання. Але для більшості операцій, як, наприклад, для того, щоб пофарбувати поверхню деталі аерографом, знадобиться трохи часу, і компресор не встигає перегрітися.

Ефективно працює компресор із пневмоінструментом, що робить його незамінним помічником на виробництві. Якщо ви шукаєте якісне обладнання, ви завжди зможете купити безмасляний компресор у компанії «Дентал Техніка».